26 Haziran 2016 Pazar

Kurumsal web dizaynin size katacagi deger

Merhaba bu konumuzda kurumsal web tasarımın şirketinize katacağı değeri anlatacağım.

Kurumsal web tasarımı neden önemlidir?

Kurumsal web tasarım firma bakımından çok önemlidir. Çünkü müşterileriniz sizi web sitesinden bulur ve iş yapıp yapmayacağını düşünecektir. Gelişigüzel tasarlanmış, hazırda olan web tasarımları firmanızın kurumsal kimliğini parlatmayacak ve sizi rakiplerinizden ayrı bir konuma yükseltmeyecektir.

Öncelikle bilinmelidir ki kurumsal web tasarımı, kurumsal web tasarım firmaları yapar. Bu sebepten ilk yapmanız gereken kurumsal bir web tasarım firması ile görüşmek olacaktır. Doğru web tasarım hizmetleri olarak kurumsal web tasarım,web yazılım, seo hizmetleri vermekteyiz.

Şimdi asıl sorunun cevabına gelecek olursak;
Seo çalışması yapılmış kurumsal web tasarım size müşteri veya kullanıcı olarak dönüş yapacaktır. Bunların yanında bilgisayar tablet ve telefon uyumlu olan web tasarımlar sayfanızı her platformdan ulaşılabilir hale getirecektir. Kurumsal web sitesinin gerekliliğini açıkladıktan sonra bu hizmeti alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıklayalım.

Yukarıda da açıkladığım gibi kurumsal web tasarımını, kurumsal web tasarım firmaları tarafından yapılır. Web tasarım firması araştırırken bölgenize en yakın olan firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Örnek olarak biz İstanbul web tasarım firması olarak İstanbul ve çevresine daha rahat hizmet verebiliriz.

Dikkatle üzerinde durulması gereken bir diğer konu kurumsal sitelerin mutlaka dinamik bir yapıya sahip olmaları gerekmektedir. Çünkü verilerin anlık değişebilmesi gerekmektedir. Ayrıca yeni duyuruları eklemek kolay ve zahmetsiz olmalıdır. Bunun için kurumsal web sitelerin mutlaka dinamik, yani admin paneli olan web siteleri olmaları gereklidir.

Kurumsal web tasarımı yaptıran çoğu firma seo hakkında fazla bilgiye sahip olmadığından dolayı web tasarımı yaptırırken seo uyumlu olmasına özen göstermemektedir. Bu sebepten site tasarımı süper olsa dahi rakiplerinin hep bir adım arkasında kalırlar. Biz doğru web tasarım olarak kurumsal web tasarım yanında kurumsal seo çalışmasınında yaptırılması gerektiğini belirtiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder