13 Mayıs 2016 Cuma

Bilgisayar onarim ve bakimi

Zamanımızda kaliteli Bilgisayar tamiri ve bakım hizmeti alabileceğimiz yerler oldukça az, bu eksikliği farkettik ve doğru Notebook tamiri ve bakımı için doğru bilişim (Şafak Saraçoğlu) bünyesinde bu hizmeti sunmaya karar verdik.

Laptop tamiri ve bakım konusunda profesyonel hizmet

Bilgisayar tamir ve bakımı konusunda tecrübeli uzman ekibimizle her türlü bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Laptop onarımı ve bakımı, Notebook tamiri ve bakımı, Bilgisayar tamiri ve bakımı, Lcd onarımı, Ekran tamiri ve değiştirilmesi, Laptop kasası tamiri, Laptop anakart onarımı, ramlerin değiştirilmesi, soketlerin değiştirilmesi, ses kartı onarımı, ekran kartı tamiri, termal macunların değiştirilmesi, chipsetlerin değiştirilmesi, bilgisayar içi temizlik ve bilgisayar, notebook, laptop ile ilgili tüm arızaları belirleyip tamir ediyoruz.

Her türlü kurumsal bilgisayar bakım, açılma sorunlarına, kapanma sorunlarına, yavaşlama sorunlarına çözümler sunuyoruz. Ayrıca driverların yüklenmesi ve güncellenmesi, antivirüs yüklenmesi, bilgisayar hızlandırılması gibi konularda çözümlerimiz mevcut.

Laptop tamirde 3 ay hizmet garantisi

Onarımını yaptığımız laptop 3 ay hizmet garantisi altındadır. 3 ay içinde aynı arızadan gelirse ücretsiz tamir yapıyoruz.

Onarım ve Bakım İletişim Bilgileri

0212 664 55 32

0531 500 95 44

destek@onarimvebakim.com

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İSTANBUL

Etiketler: bilgisayar tamiri, bilgisayar onarımı, laptop tamiri, laptop onarımı, notebook tamiri, notebook onarımı, laptop servisi, notebook servisi, bilgisayar servisi, doğru laptop onarım, kaliteli laptop onarım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder