4 Mayıs 2016 Çarşamba

Ozel Web Tasarim

Doğru Web Tasarım

Doğru web tasarım olarak İstanbul merkezli firmamızda İstanbul Zeytinburnu başta olmak üzere kaliteli web tasarım hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca web yazılımı ve seo hizmetleri de sunmaktayız.

Özel Web Tasarımı Nedir?

Doğru Web Tasarım standartların üstünde, sizler için en iyi özellikleri geliştirdiğimiz hizmettir. Bir web sayfası oluştururken site üzerinden amaçlanan hedefin iyice incelenmesi ve hedefe uygun bir yazılım ve tasarımın geliştirilmesi son derece önemli bir husustur. Doğru Web Tasarımı, domainiyle, hostingiyle, web programıyla bir bütün olmalı ve sunulacak içeriğe göre seçilmelidir. Örnek olarak domain seçilirken seo uyumlu olmasına çok dikkat edilmeli aksi taktirde ileriye dönük çok yüksek seo fiyatları çıkacaktır. Web programın seo uyumlu olmaması halinde web siteniz olduğu yerde kalacak ve arama motorları tarafından görülemeyecektir.

Özel Web Tasarım İçin Nelere Dikkat Ediyoruz?

Özel Web Tasarımı için yukarıda yazdığımız en önemli işlemlere ek olarak;

  • Responsive tasarım olmasına ( pc, tablet ve telefon uyumlu omasına )
  • Site içi seo özelliğinin bulunmasına ( site içi seo her eklediğiniz konunun otomatik olarak arama motorları tarafından görülmesini sağlar )
  • Tüm tarayıcılara uyumlu olmasına ve hatasız çalışmasına ( internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex vs. )

bu özellikler olmazsa olmazımızdır. Bunların dışında devamlı kendimizi yeni bilgilerle geliştiriyoruz. Sizde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. İstanbul web tasarım firması olarak size en özel ve uygun teklifi sunalım.

Doğru Bilişim

0212 664 55 32

0531 500 95 44

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İST

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder