4 Temmuz 2017 Salı

web tasarim ucretleri Ardahan

 Web tasarım fiyatı il'den il'e hatta ilçeden ilçeye değişmektedir. Bu paylaşımımda sizlere Ardahan web tasarım ücretlerinden örnekler sunacağım.

Türkiye'nin birçok şehrinde bir web hizmet ajans'ına ulaşmak mümkün olmasına rağmen işletmeler arama motorları aracılığı ile Ardahan ve Ardahan dışındaki illerden en çok web dizayn fiyatları Ardahan kelimesini aratıyorlar. Kişilerin tercihlerini Ardahan firmalarından yana kullanmalarının en büyük sebebi Ardahan tasarım firmalarının daha fazla referansa sahip olması.

Her kişi hizmet almak istediği tasarım ajansının daha önce büyük işletmelere hizmet vermiş olmasını ister. Bir ajans ne kadar çok referansa sahip ise bu işinde o kadar tecrübeli olduğu anlamına gelir.

Web tasarım ücreti Ardahan

Ardahan web tasarım fiyatları web tasarım şirketlerinin oldukça fazla olan bir iş olmasından sebep birçok il'e göre daha uygundur.

Ardahan web tasarım ücretleri ne kadardır?

Ardahan web tasarım ücretleri ajans'a göre farklılık göstermekle birlikte ortalama fiyatlar şöyledir;

Kurumsal site tasarımları: 750-1.000 tl arası

Makale sitesi tasarımları: 750-1.000 tl arası

Haber sitesi tasarımları: 1.000-1.200 tl arası

E-ticaret siteleri: 1.000-1.500 tl arası

yukarıdaki ücretler sıfırdan hazırlanacak özel web tasarımlar için verilmiştir. Ajansımızın ücret politikası olup, aşağı yukarı değerleri içerir.

özel web tasarım çalışmaları yukarıdaki gibi fiyatlandırılırken, hazır web tasarım çalışmaları (wordpress tema, opencart tema vb. gibi) 50 tl'den başlayıp 1.000 tl'ye kadar farklılık gösterir. Hazır web tasarım temaları için dijitalsat.com dijital alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En güncel fiyatlarımızı web sitemizden takip edebilirsiniz. Fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarım;

0212 664 55 32

0212 558 95 44

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

 

Etiketler: web sitesi tasarım Ardahan, web site tasarımı Ardahan, Ardahan web hizmetleri, Ardahan web paketleri, Ardahan web hizmetleri

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder